25 Metre Yılan Kamera

25 METRE ENDOSKOP YILAN KAMERA SU GEÇİRMEZ

Pek çok uygulama alanı bulunan 25 metre su geçirmez endoskop yılan kamera 0.3MP çözünürlük düzeyine sahip olmakla beraber parlak led ışığı sağlamaktadır. Su geçirmez özelliği ve uzun kablosu sayesinde ulaşılması en zor alanları dahi tüm şeffaflığıyla göstermekte olan endoskop kamera kolay bir şekilde görüntü alınmasına yardımcı olmaktadır.

 Yaygın olarak boru hattının bulunduğu kaynak için tedarik edilen endoskop yılan kamera kulak, burun, boğaz tedavisinde, arkeolojik tespitinde, kanalizasyon muayene işlemlerinde, ulaşım araçları muayenesinde ve güvenlik gerektiren tüm alanlarda kullanılmakta olup kusursuz şekilde işlev görmektedir.

En önemli yardımcı ürününüz haline gelerek birçok alanda işinize yarayacak olan ve güvenliliğinizi sağlayacak olan endoskop yılan kamera siparişinde bulunmak için iletişim numaramızı arayarak siparişte bulunabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Su geçirmez özelliği sayesinde su altında bulunan boşluklar ve delikler kusursuz şekilde görüntülenebilmektedir. 14 mm çapına sahip olmakla beraber esnek kamera özelliği taşımaktadır.

Led ışık bulundurmakla beraber ayarlanabilir parlaklık düzeyi

Ara kablo kullanarak akıllı telefonlara bağlanılarak görüntü sağlama

25 METRE uzunluk ve siyah renk olmak üzere su geçirmez seviyesi: IP67 

 67 derece görsel açısı ve 4cm ~ sonsuz odak mesafesi

Kate hızı 30fps olan USB endoskop yılan kamera USB ara birimi: 2.0 düzeyi

Endoskop yılan kamera sayesinde fark edilmeden güvenliliğiniz adına kolayca görüntü alabilirsiniz. Esnek özelliği sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan endoskop yılan kameranın elde ettiği verileri AMCAP program aracılığıyla kaydedebilirsiniz. Kaydetmek adına yumuşak bir CD kullanılmalıdır. Görüntü almak adına yer aldığı alanlarda herhangi bir tahrişe neden olmamakla beraber problemsiz görüntü elde etmektedir.

Sizlere sunmuş olduğumuz iletişim numarasını kullanarak oldukça pratik ve kolay olan endoskop yılan kamera cihazını elde edebilirsiniz. Kalitesiyle adından söz ettiren firmamızın ürünleri iki yıl garanti kapsamında olmakla birlikte ücretsiz gönderilmektedir. Sipariş halinde sizlere bir adet endoskop kamera, CD-ROM ve kullanım kılavuzu temin etmekteyiz. Numaramızla bağlantıya geçerek alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Endoskop Kamera, ekranlı endoskop yılan kamera, 25 metre endoskop kamera, 25 metre endoskop kamera, 25 metre endoskop kamera, 25 metre endoskop kamera, endoskop kamera satış yeri. Endoskop kamera özellikleri, endoskop kamera nedir, muayene endoskop kamera, endoskop kamera boru hattı, endoskop kamera araç tamiri, endoskop kamera motor tamiri, endoskop kamera uçak tamiri, endoskop kamera, tekne tamiri, endoskop kamera TIP, su altı endoskop kamera. Keşif kamera, endoskop kamera nedir, endoskop kamera İOS, Endoskop kamera programı, endoskop kamera uygulaması. 25 m yılan kamera,25 m yılan kamera satın al ucuz,25 m yılan kamera kapıda ödeme,25 m yılan kamera alma siteleri,25 m yılan kamera almak istiyorum,25 m yılan kamera online Yılan Kamera & Endoskop Kamera Fiyatları,25 m yılan kamera sipariş ver,25 m yılan kamera nerden bulabilirim,25 m yılan kamera satın al,25 m yılan kamera nedir,25 metre yılan kamera,25 metre yılan kamera fiyatları, Yılan Kamera Fiyatları, en iyi yılan Kamera hangisi, Kaliteli yılan kamera fiyatları,25 mt yılan kamera, en iyi yılan kamera, endoskop yılan kamera programı, full hd yılan kamera, hd yılan kamera, ışıklı yılan kamera, kablosuz yılan kamera, pc yılan kamera programı, profesyonel yılan kamera, usb yılan kamera, usb yılan kamera programı, wifi yılan kamera, yılan endoskop kamera

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir